Łazienki Królewskie

Zawitaj do „najszczęśliwszego miejsca w Warszawie”, najwytworniejszego parku stolicy i osiemnastowiecznej, letniej rezydencji króla Stanisława Augusta, gdzie czas do prawdy zatrzymał się 230 lat temu… Dzięki profesjonalnym i specjalnie wyselekcjonowanym przewodnikom zachwycisz się i w pełni zrozumiesz tak duszę jak i przesłanie każdego królewskiego wnętrza, dzieła sztuki czy misternej ozdoby.

Wyrusz śladem życiowych perypetii i przełomowych wydarzeń w życiu Stanisława Augusta aby dotknąć żywych reliktów osiemnastowiecznej historii i poznać mniej znane oblicze króla wbrew popularnym stereotypom.

Nie czekaj! Już dziś zaplanuj swoją wizytę u króla!

Jesteśmy dumni z tego, iż Escape & Explore Club jest oficjalnym Partnerem Muzeum Łazienki Królewskie na rzecz, których świadczy usługi przewodnickie zarówno w języku polskim jak i językach obcych: EN/ BE/ UK/ BG/ ES/ ZH/ IT/ FR/ DE/ RU/ PT/ TR/ HU/HE/ AR/.

Zapraszamy na wspólne zwiedzanie: Pałacu na Wyspie, Starej Oranżerii i Teatru Królewskiego, Pałacu Myślewickiego, Białego Domku, oraz na spacer po urokliwych Ogrodach Królewskich.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą wycieczek:

 1. Historia Polski w Łazienkach Królewskich. XVIII, XIX i XX wiek w architekturze i sztuce Łazienek Królewskich. (Warianty dla różnych grup wiekowych)
 2. Historia sztuki w Łazienkach Królewskich. Antyk, barok, klasycyzm i styl stanisławowski w łazienkowskich realizacjach. (Dla młodzieży i dorosłych)
 3. Klimat XVIII wieku. Spacer ze Stanisławem Augustem oraz innymi bywalcami Łazienek Królewskich w kostiumie z epoki.
 4. Foto wyprawa. Po najpiękniejsze zdjęcia w Łazienkach.(Opcja „w kostiumach”, zapewniamy profesjonalnego fotografa)
 5. Śladem życia codziennego mieszkańców Łazienek XVIII i XIX wieku. Kulinariach, rozrywka i codzienne problemy dawnych mieszkańców Łazienek Królewskich.
 6. Artystycznie. Wyprawa w klimat osiemnastowiecznego teatru Stanisława Augusta z recytacją i warsztatami teatralnymi (dla młodzieży i dorosłych)

Formularz kontaktowy

ESCAPE&EXPLORE CLUB Sp. z o.o. jest organizatorem i pośrednikiem turystycznym, zgodnie z decyzją Marszałka Województwa Lubelskiego został wpisany do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych pod numerem 191. Gwarancja ubezpieczeniowa turystyczna nr M202564.

Oferta ta jest chroniona prawem autorskim. Jej rozpowszechnianie, publikacja w całości lub części, wykorzystanie materiałów w niej zawartych bez uzyskania zgody ESCAPE&EXPLORE CLUB Sp. z o.o. jest zabronione.

Escape & Explore Club Sp. z o.o.

 • Siedziba:
    ul. Terebelska 57 B
  21-500 Biała Podlaska, Polska

 • Punkt sprzedaży:
    ul. Odkryta 31/7
  03-140 Warszawa, Polska
 •    (+48 22) 300 47 87

 •    (0048) 668 578 266

 •    (0048) 668 171 176

 •    biuro@escapeclub.eu

 • Headquarters (head Office):
    ul. Terebelska 57 B
  21-500 Biała Podlaska, Poland

 • Branch:
    ul. Odkryta 31/7
  03-140 Warszawa, Poland
 •    (+48 22) 300 47 87

 •    (0048) 668 578 266

 •    (0048) 668 171 176

 •    biuro@escapeclub.eu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CONTACT WITH US

© Copyright 2017 by Escape & Explore Club Sp. z o.o.