Mazury

Mazury. Poczuj ducha jezior podczas regat i eksploracji zamków krzyżackich

Dlaczego warto wybrać się z nami na Mazury?

Mazury. Wyzwanie wolności i podróż w przeszłość…

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to przecież cud natury – doceniona przez cały świat jedna z najurokliwszych i najbardziej unikalnych połaci dzikiej przyrody na Ziemi! Wcale nie są tak dobrze poznane, a jeszcze mniej Polaków odkryło prawdziwą pasję wodnej przygody na wysokiej jakości sprzęcie i pod patronatem prawdziwych profesjonalistów. To niesamowite doświadczenie czeka na Ciebie. Aktywna eksploracja dzikich akwenów i najwyższa jakość wybranych przez nas hoteli, spa i oferty kulinarnej sprawi, że niedalekie Mazury staną się dla Ciebie upragnioną ucieczką z XXI wieku w przeszłość i nieskrępowany relaks.

Co Cię czeka po drodze?

Regaty na jeziorach. Wodna przygoda!

Regaty to wspaniałe wyzwanie dla ambitnych, łączą w sobie elementy współpracy, współzawodnictwa i integracji. Sportowa rywalizacja na jachtach wzmacnia w załogantach poczucie własnej siły, a w momencie wygranej przynosi im niezastąpione poczucie, że ich ciężka praca zespołowa przyniosła rezultat w postaci zwycięstwa! Profesjonalne przygotowanie regat obejmujące zabezpieczenie na wodzie, opiekę sędziowską oraz wykwalifikowanych sterników.

Pruskim statkiem w przeszłość Mazur!

Wyrusz w rejs na pokładzie najstarszego statku na Mazurach! Ma już blisko 125 lat, a powstał w Królewcu w epoce zaborów. Dzięki burzliwej historii – był jedenastokrotnie przebudowywany, służył w pierwszej i drugiej wojnie światowej, został także zatopiony – stał się legendą Mazur!

Stara Gospoda. Dusza szant!

Obowiązkowym przystankiem na trasie naszego rejsu będzie słynna gospoda – jedyny tego rodzaju obiekt na Mazurach, który łączy w sobie funkcje restauracji i muzeum! Czeka na Ciebie kolacja w klimacie starej pruskiej gospody sprzed ponad 100 lat! Serwowane jadło przyrządza się tu według oryginalnych, starych przepisów swojskiej kuchni a biesiada szantowa z mazurskimi żeglarzami, pozwoli Ci poczuć niesamowitą duszę Mazur…

Zamieszkać w krzyżackiej warowni? Tak! W dawnym, XIV w. zamku krzyżackim, który położony w samym sercu Mazur! Stara twierdza położona jest nad kanałem, który łączy dwa jeziora. Zatrzymasz się tu więc przy słynnym uczęszczanym szlaku żeglarskim w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Nad Kanałem, tuż obok hotelu, znajduje się unikatowy w skali Europy zabytkowy most obrotowy uruchamiany ręcznie.

To tylko garstka atrakcji, jakie mamy Tobie do zaoferowania!

PODOBNE PRODUKTY

Escape & Explore Club Sp. z o.o.

 • Siedziba:
    ul. Terebelska 57 B
  21-500 Biała Podlaska, Polska

 • Punkt sprzedaży:
    ul. Odkryta 31/7
  03-140 Warszawa, Polska
 •    (+48 22) 300 47 87

 •    (0048) 668 578 266

 •    (0048) 668 171 176

 •    biuro@escapeclub.eu

 • Headquarters (head Office):
    ul. Terebelska 57 B
  21-500 Biała Podlaska, Poland

 • Branch:
    ul. Odkryta 31/7
  03-140 Warszawa, Poland
 •    (+48 22) 300 47 87

 •    (0048) 668 578 266

 •    (0048) 668 171 176

 •    biuro@escapeclub.eu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CONTACT WITH US

© Copyright 2017 by Escape & Explore Club Sp. z o.o.