Gry miejskie / eventy firmowe

Twoi pracownicy popadli w rutynę? W firmie brakuje harmonii? Odnotowujesz spadek sprzedaży i brak trwałych relacji biznesowych?  Zastanawiasz się, co w tej sytuacji zrobić?

Zorganizuj z nami event firmowy w formie gry miejskiej! Zwiększamy efektywność pracowników, ponieważ zdajemy sobie sprawę, iż zgrany i zmotywowany zespół jest wyznacznikiem sukcesu.

Kluczem do sukcesu jest właściwa motywacja!

Proponowane przez nas gry miejskie to sprawdzian na orientację w terenie i współpracę w zespole. Przygotowane przez nasz zespół zadania, wyzwalają w graczach kreatywność, uczą przełamywać stereotypy, wyzwalają ducha rywalizacji w pozytywnym wydaniu.

Poszukujesz niesztampowej formy promocji? Gry miejskie to również świetna okazja do zorganizowania akcji promocyjnej Twojego produktu. Zwiększamy widoczność i utrwalamy wizerunek firmy, produktów i marki, dzięki czemu produkt ma szansę na stałe zagościć w świadomości odbiorców.

Na każdym etapie trasy, uczestnicy zdobywają wiedzę na temat promowanego produktu, by na koniec odgadnąć dedykowane mu hasło.

Inną formą promocji jest kompletowanie części produktu, tak by na finiszu złożyć go w całość.

Ciekawą formą gry miejskiej jest jej połączenie z akcją charytatywną – pomagamy potrzebującym bądź z projektem eco.

Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody, poczynając od ciekawych pozycji książkowych, degustacji, kolacji bądź warsztatów a kończąc na kamieniach inwestycyjnych, które urzekają swoim wyglądem.

Poprzez właściwie zorganizowany event, pomagamy naszym Klientom w zdobywaniu lojalności konsumentów, partnerów biznesowych oraz pracowników.

Przykładowe realizacje:

„Wasza Wysokość, Podano Do Stołu!”

W każdy czwartek król Stanisław August zwykł zapraszać gości na obiad do swojej rezydencji. Latem goście przyjeżdżali do Łazienek Królewskich. Współcześni nazwali te spotkania „mądrymi obiadami”, bo w niedużym gronie artystów, filozofów i przedstawicieli nauki prowadzono przy stole długie, fascynujące dyskusje o kulturze Polski i Europy. Król bardzo je lubił i cenił, zaś królewski kucharz wychodził z siebie, by zapewnić im należytą kulinarną oprawę. Wieść o obiadach u króla niosła się echem, jak Rzeczpospolita długa i szeroka, a królewskie zaproszenie do wzięcia w nich udziału było nie lada wyróżnieniem i zaszczytem. Obiady te do historii przeszły jako obiady czwartkowe.

By zagościć na królewskich pokojach, wcielasz się w postać mieszkańca oświeceniowej Warszawy. Musisz posiąść rozległą wiedzę na temat letniej rezydencji Króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, dworskich obyczajów i zgłębić sekrety królewskiego dworu.

Czas trwania: 3-4h

Na życzenie fotorelacja bądź realizacja teledysku z gry miejskiej

„Paryż Północy”

Przedwojenna Warszawa jest dziś legendą. Chętnie sięgają do niej filmowcy, malarze i pisarze, próbując obrazem, farbami i słowami odmalować jej bezpowrotnie utracone piękno. Goście, którzy przybywali ze Wschodu, uważali Warszawę za miasto zachodnie pełne atrakcyjnych budynków i zachodniego czaru. Wtedy naprawdę była sławna i wspaniała, miała prawdziwie światowy styl. Ta elegancja, te ogrody, kamienice, lokale, kabarety, kawiarnie i dansingi… Czas na podróż w czasie… Paryż Północy czeka na Ciebie! Poznasz świat dawnej Warszawy, miasta określanego mianem Paryża Północy. Zobaczysz nie tylko jej ulice i place, poznasz kulturę, modę, zwyczaje, rozrywki, życie nocne, znane miejsca i ludzi. Dowiesz się jaka była XIX wieczna stolica Polski.

Czas trwania: 3-4h

Na życzenie fotorelacja bądź realizacja teledysku z gry miejskiej

„Czar kolejek”

Wczuwając się w beznadzieję czasów pustych półek sklepowych i rozkosznej bieganiny za papierem toaletowym zintegrujesz swój zespół poprzez grę, której celem jest zgromadzenie przedmiotów trudnych do zdobycia w PRL-u lat 80. Polować będziesz na niedostępne rarytasy takie jak: rajstopy, papier toaletowy, czy kartki na żywność…

Na każdym etapie czekają też zadania indywidualne, które wyznaczą po drodze nasi PRL-owscy bohaterowie-aktorzy. W ramach wykonywania zajęć poczujesz klimat ukrytych miejsc-perełek na Pradze, swojskich barów i ulubionych przez naszych cwaniaków ciemnych zaułków, w których czas zatrzymał się przynajmniej 30 lat temu! Dynamiczny lifestyle centrum Warszawy kontrastuje z artystyczną niepoprawnością Pragi. To lubimy – dlatego nasi charakterni, warszawscy przewodnicy wprowadzą Cię w towarzystwo chłopaków z ferajny. Aktorzy na PRL-owskiej trasie… Zabytkowe auta… Gotowanie pierogów w barze mlecznym… PRL-owskie gadżety – mapy, opisy gry, przedmioty… Kierownik Zakładu jako Koordynator Gry… Uroczysty Finał z przemową w Mieszkaniu Rodem z Komuny, gdzie okaże się kto co zebrał i kto okazał się zwycięzcą owych socjalistycznych zmagań o lepsze jutro! Do tego przekąski i zakąski rodem z epoki filmów Barei.

Czas trwania: 3-4h

Na życzenie fotorelacja bądź realizacja teledysku z gry miejskiej

„Kulinarnie po warszawsku”

Przez żołądek do serca, tak właśnie zakochasz się w stolicy! Chociaż dla niewtajemniczonych typowa kuchnia warszawska jest dość osobliwa, szczególnie w formie samych przysmaków to musisz spróbować pyzy z Różyca, czy flaczków. Gefilte fisz? Niezwykłym deserowym doświadczeniem będzie połączenie typowej nalewki wg starego warszawskiego przepisu z kremową Zygmuntówką. Pańska skórka zapewnia nieziemsko słodkie doznania chociaż kojarzy się nam z wizytą… na cmentarzu. Reszty nie zdradzimy, wybierz się z nami w trasę warszawskich przysmaków, przez restauracje, knajpy i bary z klasą.

Czas trwania: 3-4h

Na życzenie fotorelacja bądź realizacja teledysku z gry miejskiej

Degustacje oraz warsztaty

Degustacja whisky

Podróż do szlachetnych alkoholi. Motyw przewodni degustacji oraz same trunki są zawsze dostosowane do profilu danego wydarzenia. Bankierzy dowiedzą się o aukcjach whisky, członkowie zarządu o budowaniu kolekcji a menadżerowie o tym dlaczego lepiej zamawiać whisky przy barze a nie przy stoliku.

Degustacja wina

Trunki z całego świata zgromadzone w jednym miejscu są wyjątkową okazją do poznania różnorodności aromatów i smaków oraz do odnalezienia ulubionego przez siebie wina. Prezentacja pełna jest praktycznych rad ułatwiających wybór butelki w restauracji, dobranie odpowiedniego szkła czy stworzenie prywatnej kolekcji.

Degustacja cygar

Cygara od zawsze towarzyszą biznesowym kolacjom i nieformalnym spotkaniom. Zapraszamy w podróż przez niezwykły i pełen tajemnic świat cygar. Uczestnicy mają okazję zapalić cygara o odmiennym smaku oraz stylu. Każdy z uczestników otrzyma profesjonalne karty degustacyjne oraz opisy każdego z producentów cygar, które będą degustowane.

Czas trwania: 3-4h

Na życzenie fotorelacja bądź realizacja teledysku

Warsztaty

Czekoladowe – prawdziwa czekolada to nie tylko słodka przekąska,  to również wspaniały upominek i okazja do zorganizowania eventu, który na długo pozostanie w pamięci partnerów biznesowych, kontrahentów czy też pracowników. Zapraszamy na spotkanie przy czekoladzie!

Piernikowe – Pierniki w kształcie serduszek, gwiazd, z orzechami, migdałami i kolendrą, będą bazą dla naszych dekoracyjnych wariacji. Wyciskane z formy, zdobione lukrem i ziarnami. Zapraszamy do piernikowego świata, w którym korzenne aromaty przyprawiają nas o zawrót głowy!

Kulinarne – Spotkanie firmowe w zupełnie nowej formule. Wspólne świętowanie sukcesu firmy lub niespodzianka dla partnerów biznesowych. Kolacja całkiem odmienna od typowej kolacji firmowej organizowanej w restauracji. Połączenie szkolenia, eventu integracyjnego i spotkania, na którym Uczestnicy mogą bliżej się poznać i porozmawiać w nieformalnej atmosferze. Warsztaty prowadzone w formie aktywnych zajęć to gwarancja wspólnego gotowania, degustacji wina oraz integracji pomiędzy uczestnikami.

Filmowe – scenariusze nawiązujące do danego profilu klienta bądź firmy. Warsztaty filmowe jako element eventu firmowego to jedna z ciekawszych form integracji w firmie. Kręcenie filmów na imprezie integracyjnej dla wielu osób może okazać się spełnieniem marzeń o tym, by choć na chwilę zostać filmową gwiazdą.

 

Przykładowe scenariusze warsztatów filmowych:

 • kręcenie reklam produktów
 • najlepsze sceny kina światowego
 • najlepsze sceny z polskich komedii
 • teledysk
 • flash mob

Zapachowe – Czy ambra to naprawdę wymiociny kaszalota? Czy to prawda, że piżmo pomaga uwodzić mężczyzn? Czym jest cybet i jaką rolę pełni w perfumach? Jakie zapachy działają na kobiety? Na te i inne pytania otrzymasz odpowiedzi podczas wspólnego odkrywania i mieszania zapachów.

Czas trwania: 3-4h

Na życzenie fotorelacja bądź realizacja teledysku

Lata doświadczeń w zakresie organizacji i realizacji imprez firmowych gwarantują sukces każdego powierzonego nam projektu !

Napisz do nas a wspólnie stworzymy autorski program eventu pod kątem Twoich potrzeb i zapatrywań. Służymy radą, kreatywnością i doświadczeniem.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy

ESCAPE&EXPLORE CLUB Sp. z o.o. jest organizatorem i pośrednikiem turystycznym, zgodnie z decyzją Marszałka Województwa Lubelskiego został wpisany do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych pod numerem 191. Gwarancja ubezpieczeniowa turystyczna nr M202564.

Oferta ta jest chroniona prawem autorskim. Jej rozpowszechnianie, publikacja w całości lub części, wykorzystanie materiałów w niej zawartych bez uzyskania zgody ESCAPE&EXPLORE CLUB Sp. z o.o. jest zabronione.

Escape & Explore Club Sp. z o.o.

 • Siedziba:
    ul. Terebelska 57 B
  21-500 Biała Podlaska, Polska

 • Punkt sprzedaży:
    ul. Odkryta 31/7
  03-140 Warszawa, Polska
 •    (+48 22) 300 47 87

 •    (0048) 668 578 266

 •    (0048) 668 171 176

 •    biuro@escapeclub.eu

 • Headquarters (head Office):
    ul. Terebelska 57 B
  21-500 Biała Podlaska, Poland

 • Branch:
    ul. Odkryta 31/7
  03-140 Warszawa, Poland
 •    (+48 22) 300 47 87

 •    (0048) 668 578 266

 •    (0048) 668 171 176

 •    biuro@escapeclub.eu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CONTACT WITH US

© Copyright 2017 by Escape & Explore Club Sp. z o.o.